O nas

Firma INDECO jest obecna na rynku od kilkunastu lat. Od momentu jej założenia w 2000 roku rozwój firmy jest dla nas satysfakcją i motywacją do dalszej jeszcze lepszej i efektywnej pracy. Od początku swojej działalności staramy się odpowiedzialnie i profesjonalnie wykonywać powierzone nam prace, wychodzić naprzeciw klientom, poszerzać zakres oferowanych usług, zatrudniać nowych wykwalifikowanych pracowników. Dzięki tym czynnikom firma ewoluowała z jednoosobowej działalności gospodarczej zmieniając się w spółkę cywilną oraz działającą obecnie Spółkę z o.o.
Zatrudniamy kilkudziesięciu znakomitych specjalistów dbających o najwyższy poziom fachowości wykonania powierzonych prac. Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych osób, która posiada duże umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki wysokim standardom prac, gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość usług. Powierzone nam kontrakty wykonujemy profesjonalnie, terminowo, solidnie. Dowodem tego jest wysoka ocena zrealizowanych prac oraz duża liczba zleceń. Działamy po to by spełnić oczekiwania naszych Klientów, pomóc zrealizować Ich cel.
Obecnie jesteśmy partnerem biznesowym publicznych i prywatnych inwestorów, firm deweloperskich, polskich oraz międzynarodowych konsorcjów. Wszystkich naszych kontrahentów traktujemy poważnie, uczciwie oraz zgodnie z wszelkimi normami etyki , dzięki czemu zdobywamy ich uznanie i szacunek .

Przez wszystkie lata swojej działalności daliśmy się poznać jako kompetentny i solidny partner biznesowy oraz stabilny i uczciwy pracodawca. W związku z tym zachęcamy Państwa do zapoznania się z zakresem oferowanych usług i podjęcia z nami współpracy, gdyż jesteśmy otwarci na wszelkie nowe wyzwania.